Xiaomi zastanawia się z kim współpracować nad smartfonami

Xiaomi zastanawia się z kim współpracować nad smartfonami

Chang Cheng, pełniący rolę wiceprezesa Xiaomi, i słynący z dużej aktywności w mediach społecznościowych opublikował na Weibo (chiński odpowiednik Twittera) ankietę, w której zapytał pozostałych użytkowników o to, z którą firmą jego marka powinna rozpocząć współpracę - z Canonem, Nikonem czy Hasselbladem. Rozpoczęło to spekulację na temat tego, iż Xiaomi zamierza prawdopodobnie rozpocząć pracę nad aparatem w smartfonie z którymś z fotograficznych gigantów.


Xiaomi - czy będzie wspópracować z Canonem, Nikonem lub Hasselbladem?

W ankiecie poza wyborem jednego z trzech producentów znanych z branży fotograficznej można było wybrać jeszcze opcję "z nikim". Zwycięzcą ankiety został Hasselblad, który swoją drogą należy do chińskiego producenta dronów DJI. W ankiecie wzięło udział 4250 użytkowników, spośród których niemal 2000 głosowało za słynnym producentem aparatów średnioformatowych. Drugie miejsce zajął Canon, na którego głosowało 1059 internautów. Co ciekawe Nikon był dopiero czwarty (z liczbą głosów wynoszącą zaledwie 269), gdyż 1000 internautów stwierdziło, iż Xiaomi nie powinno rozpoczynać takiej współpracy.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem