Yongnuo prezentuje dwa nowe modele lamp błyskowych

Yongnuo prezentuje dwa nowe modele lamp błyskowych

Chiński producent lamp nie zasypuje gruszek w popiele i bezustannie rozwija swoją ofertę lamp błyskowych. I choć najnowsze premiery złośliwi mogliby nazwać powtórką z rozrywki, to jednak pewne grupy odbiorców już od dłuższego czasu czekali na te flesze. Wygląda na to, że oczekiwanie się skończyło: oto na rynek trafiają Yongnuo YN568EX III oraz Yongnuo YN968N.


No dobrze, może nie są to takie do końca zupełnie nowe modele. W obu przypadkach mamy bowiem do czynienia z nowymi edycjami już istniejących fleszy. A jednak są to lampy, na które warto zwrócić uwagę – szczególnie powinni to zrobić użytkownicy aparatów marki Nikon. Dlaczego akurat oni? Ponieważ to właśnie dla aparatów Nikon przeznaczony jest model Yongnuo YN968N, czyli zaawansowany model w ofercie tego chińskiego producenta, odpowiednik wprowadzonego tuż przed wakacjami modelu Yongnuo YN968EX-RT, współpracującego z aparatami Canon.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem