Yuneec Breeze 4K - mały dron do selfie

Yuneec Breeze 4K - mały dron do selfie

„Czy twój kijek do selfie jest zbyt krótki? Czy kąt widzenia kamer sportowych jest zbyt płaski? A może twój smartfon nie jest wystarczająco mobilny, by wykonać świetne selfie? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie rozwiązanie – z pomocą przychodzi najnowszy dron marki Yuneec - Yuneec Breeze – Twoja latająca kamera, zawsze do usług” – przekonuje gorąco producent Yuneec.


Dzięki kompaktowym wymiarom (średnica wynosi zaledwie 24 cm, a masa to 385g) można przechowywać i transportować dron Yuneec Breeze 4K w większości toreb. Dron sterowany jest za pomocą smartfona, na który przekazywany jest w czasie rzeczywistym obraz z kamery. Breeze został wyposażony w stabilizowaną mechanicznie i elektronicznie kamerę 4K UHD. W kamerze zainstalowany został zaawansowany procesor, który odpowiada za jakość i ostrość wykonywanych zdjęć. Dzięki szerokiej gamie trybów lotu (Selfie, Journey, Orbit, Return Home, Follow Me) można wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy z ptasiej perspektywy. Następnie, bezpośrednio z poziomu aplikacji można udostępniać je znajomym na portalach społecznościowych. Breeze posiada system stabilizacji GPS oraz Optical Flow, dzięki czemu lata wyjątkowo stabilnie - wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem