Yuneec Typhoon H Plus - nowy czołowy model nagrodzonej serii dronów Typhoon H

Yuneec Typhoon H Plus - nowy czołowy model nagrodzonej serii dronów Typhoon H

Typhoon H Plus to najnowszy model wielokrotnie nagradzanej serii dronów Typhoon H. Zdobywa on przewagę nie tylko dzięki nowej kamerze, która posiada jednocalowy czujnik CMOS o rozdzielczości 20 megapikseli oraz nowy kontroler lotu na bazie PX4, ale również zapewnia dłuższy czas lotu, liczne inteligentne tryby lotu oraz dodatkowe funkcje bezpieczeństwa. Dzięki wyraźnej redukcji szumów względem innych modeli seryjnych Typhoon H Plus jest jednym z najcichszych heksakopterów w swojej klasie. Ponadto dzięki większemu zasięgowi zapewnia stabilny lot nawet przy prędkości wiatru do 50 km/h.


Kamera C23 modelu Typhoon H Plus zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy wideo oraz dzięki wbudowanemu jednocalowemu czujnikowi o rozdzielczości 20 megapikseli pozwala nagrywać filmy wideo w 4K z prędkością do 60 obrazów na sekundę oraz wykonywać doskonale ostre zdjęcia w rozdzielczości do 20 megapikseli.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem