file no't exists E-szkoła portretu z blendą 5 w 1 - Swiatobrazu.pl
 

Jeszcze tylko dzisiaj! E-szkoła portretu z blendą 5 w 1

Jeszcze tylko dzisiaj! E-szkoła portretu z blendą 5 w 1

Blenda stanowi dla fotografującego dodatkowe źródło światła i w zależności od sposobu użycia pozwala uzyskać zupełnie różne efekty – nie tylko pomaga więc rozjaśnić obszary zacienione, ale też służy w charakterze oświetlenia rysującego lub tzw. kontry. Niezależnie od tego, czy często robisz zdjęcia portretowe, prędzej czy później spotka Cię sytuacja, w której będziesz jej potrzebował. Wystarczy zamówić i opłacić lutową edycję e-szkoły portretu do 31 stycznia 2019, a otrzymasz w prezencie wysokiej jakości blendę Terronic-FOMEI 5 w 1 o średnicy 80 cmBlenda w praktyce

  • Czarny materiał nie odbija światła i w rzeczywistości jest używany w celu zredukowania go lub pochłaniania. Ogólna zasada jego stosowania jest taka, że trzymając go blisko Twojego obiektu, zwiększasz cienie, niwelując większą część odbitego światła, które w innym przypadku padałoby na obiekt z danej strony.
  • Złoty kolor jest używany do tego, by stworzyć ciepłe, promienne światło.
  • Srebrny materiał tworzy bardzo połyskliwe światło białe.
  • Transparentna biel może zostać wykorzystana na kilka sposobów. Najczęściej materiał ten stosowany jest w blendach w celu uzyskania pięknego, miękkiego białego światła. Jednak blenda może być również trzymana w górze, co pozwala rozpraszać światło słoneczne. Dzięki temu uzyskujesz efekt podobny do tego, gdy fotografujesz w pochmurny dzień, nawet jeśli w rzeczywistości robisz zdjęcia w pełnym słońcu.

 

Czytaj także: 7 rzeczy których nie wiedziałeś o blendzie

 

W styczniu 2019 r. dla Uczestników E-szkoły portretu przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - to blenda 5w1. Wystarczy zamówić i opłacić lutową edycję e-szkoły portretu do 31 stycznia 2019.

Udział w e-szkole portretu i jej ukończenie pozwoli Ci na uzyskanie świetnych rezultatów w fotografii portretowej. Będziesz mógł stosować w praktyce całą gamę metod i technik, wypracowanych przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem. 
 
E-szkołę portretu tworzy jedenastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.
 
Weź udział w e-szkole portretu
 

W prezencie otrzymujesz wysokiej jakości blendę Terronic-FOMEI 5 w 1 o średnicy 80 cm

blenda

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Kurs fotografiiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

z6 samotne drzewo mroźne świtanie świt w lesie nad Narwią O poranku w Orłowie Słychać tylko ciszę.