Z odległego kraju – dwójka fotografów fotografuje najbardziej malownicze miejsca na całym świecie

Z odległego kraju – dwójka fotografów fotografuje najbardziej malownicze miejsca na całym świecie

Czy z podróżowania, zwiedzania pięknych miejsc i fotografowania ich można zrobić sposób na życie? Okazuje się że tak. Jack Bolshaw i Marta Kulesza, dwójka fotografów prowadzących projekt In A Faraway Land pokazuje nam na zdjęciach uroki górskich zakątków Kanady, Nowej Zelandii, Islandii, Włoch i wielu innych miejsc, doskonale się przy tym bawiąc. Historia Marty jest przy tym doskonałym przykładem na to, co da się osiągnąć w fotografii krajobrazowej w ciągu zaledwie kilka lat intensywnego rozwoju.


Ostatnich kilka lat Marty Kuleszy i Jacka Bolshawa to bezustanne górskie podróże, fotografowanie, pisanie o swoich doświadczeniach doskonalenie umiejętności i nauczanie innych fotografów. Miejsce? Wszędzie, gdzie można zobaczyć coś ciekawego! I z każdego z tych miejsc przywożą dziesiątki wspaniałych zdjęć. To, co opowiadają o swoich wędrówkach i tym, co ich samych napędza jest bardzo inspirujące – zarówno dla podróżnika, jak i fotografa. Przekonajcie się zresztą sami.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem