Zabawna sesja zdjęciowa: przed obiektywem Julia Roberts, za - Alexi Lubomirski

Zabawna sesja zdjęciowa: przed obiektywem Julia Roberts, za - Alexi Lubomirski

Znany doskonale Czytelnikom SwiatObrazu.pl Alexi Lubomirski to przede wszystkim znakomity fotograf, którego portrety zrobią okładki najlepszych magazynów i kampanii reklamowych. Dodatkowo fotograf chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, prezentując techniki wykonywania zdjęć i opowiadając o kulisach sesji zdjęciowych. Realizuje też osobiste projekty, jak na przykład album z portretami kobiet, będący głosem w walce z bezwzględną dyskryminacją w świecie mody. Alexi, który posiada tytuł księcia, jest również autorem książek, a ostatnia z nich zawiera porady prowadzące do szczęśliwego życia.


Rodzina Lubomirskich należy do najbardziej znanych i wpływowych w dziejach Polski. Byli jednymi z największych właścicieli ziemskich w Europie, a jej członkowie przez wieki byli gubernatorami, mężami stanu, senatorami, dyplomatami, filantropami i mecenasami sztuki. Nie dorastając w królewskim otoczeniu, Alexi był pierwszą osobą z rodziny, która posiada tytuł i odniosła samodzielnie spektakularny sukces zawodowy. W swojej książce Lubomirski próbuje dostosować znaczenie bycia księciem do współczesnego świata, i formułując jedną myśl na stronie w postaci listu do swoich synów, dotyka różnych tematów, od miłości po duchowość, obyczaje, rycerstwo, równowagę i przywództwo, łącząc odrobinę uroku starego świata z nowoczesną duchowością.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem