Zabawny portret przyjaciela pana młodego rozchodzi się wirusowo wśród internetowej publiczności

Zabawny portret przyjaciela pana młodego rozchodzi się wirusowo wśród internetowej publiczności

Obecnie wszystko może zyskać w internecie chwilową popularność – stać się memem lub elementem viralowego szaleństwa. Przekonał się o tym uczestnik pewnego wesela, który wrzucił na swoje konto twitterowe zabawną fotografię wykonaną jemu i panu młodemu podczas uroczystości weselnej. W ciągu kilku dni jego zniekształcona podobizna obiegła całą sieć i stała się źródłem komentarzy i żartów.


Mike Tague był mistrzem ceremonii podczas ślubu swojej przyjaciółki. Kiedy zobaczył jedno ze zdjęć, na którym fotograf wykorzystał pustą wysoką szklankę do zniekształcenia jego podobizny, musiał się nieco zdziwić. Na tyle, że postanowił podzielić się swoim odkryciem z osobami odwiedzającymi jego konto na Twitterze. Zamieścił zdjęcie wraz z komentarzem: "No dobra, czy zrobiłem coś, co uraziło fotografa na tym ślubie?". I wtedy się zaczęło. W ciągu niecałych dwóch tygodni wpis zaliczył prawie 64 tysiące retweetów (powtórnych publikacji), ponad 250 tysięcy polubień i ponad pół tysiąca komentarzy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem