Zabójczy plastik w obiektywie Mandy Barker

Zabójczy plastik w obiektywie Mandy Barker

Mandy Barker to pochodząca z Wielkiej Brytanii artystka, która w swojej twórczości zwraca uwagę na problem nadmiernej produkcji plastiku i jego negatywnego wpływu na środowisko. Chociaż zjawisko to trwa od dłuższego czasu, zostało zintensyfikowane poprzez narastający konsumpcjonizm, trend wymiany zepsutych produktów na nowe - zamiast dokonywania napraw, czy wzrost popularności żywności wysoko przetworzonej. Plastikowe odpady są ogromnym zagrożeniem dla biocenozy oceanów i lądów, zakłócając odbywające się w nich procesy. W efekcie w niebezpieczeństwie jest cała planeta. Niestety zatrważające dane i liczby na temat zalegających w środowisku ton plastiku podawane przez naukowców, brzmią wciąż na tyle abstrakcyjnie dla większości osób, że nie przekładają się na realne działania. I tu pojawia się szansa, że może prace w typie wykonywanych przez Mandy Barker będą silniej oddziaływały na odbiorców, niż słupki i wykresy.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem