Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych - film szkoleniowy

Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych - film szkoleniowy

Opanowanie podstaw techniki HDRI to początek drogi. Paleta możliwości związanych z HDRI obejmuje wiele zaawansowanych zabiegów, których efekty potrafią zachwycić każdego widza. A samo poznawanie tych technik może przeobrazić się w niezwykłą fotograficzną przygodę, do udziału w której serdecznie zapraszamy.
Cel filmu szkoleniowego:

Celem filmu jest pokazanie w przystępny sposób bardziej zaawansowanych i często niezbyt dobrze znanych zagadnień i technik związanych w wykonywaniem zdjęć o poszerzonym zakresie tonalnym. Techniki te zakładają kreatywne wykorzystywanie zarówno sprzętu fotograficznego, jak i komputerowego oprogramowania do obróbki zdjęć. Z tego powodu każdy odbiorca poznaje nie tylko zagadnienia związane z cyfrową edycją fotografii, ale też uczy się odpowiedniego wykonywana zdjęć źródłowych z uwzględnieniem specyfiki fotografowanej sceny oraz celu, jaki pragnie osiągnąć.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem