Zapraszamy do udziału w XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej

Zapraszamy do udziału w XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej

Jesteś studentem a Twoją pasją jest fotografia? A może lubisz nowe wyzwania i chcesz spróbować swoich sił na nieznanych dotąd wodach? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie ruszyła XXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej, której motywem przewodnim zostały „Zmysły”.Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej projektu www.okfs.pl w dniach od 9 marca do 5 kwietnia.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to jedna z największych tego typu inicjatyw skierowanych do studentów. Konkurs organizowany jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem Konkursu jest promowanie tematyki fotografii wśród studentów niezależnie od poziomu ich umiejętności czy wiedzy.

Jednak OKFS to nie tylko Konkurs. To także cykl bezpłatnych prelekcji oraz warsztatów, podczas których uczestnicy mają okazję nabyć nowe, praktyczne umiejętności oraz pogłębić swoją wiedzę i poznać tajniki fotografii od prowadzących – profesjonalnych fotografów, którzy z chęcią dzielą się swoją pasją i doświadczeniem.

Po upływie terminu zgłoszeń prace z poszczególnych regionów zostaną poddane ocenie niezależnego jury, które poza oceną wartości artystycznej nadesłanych prac, stara się dostrzec pozytywne strony każdej fotografii oraz potencjał młodych artystów.

Gala Finałowa tegorocznej Edycji odbędzie się na koniec maja w Warszawie. Podczas niej zwycięzcy etapów regionalnych będą mieli okazję zostać laureatami Konkursu w skali ogólnopolskiej. Dodatkowo, uczestnikowi, który okaże się znacznie wyróżniać swoją interpretacją tematu i umiejętnościami zostanie przyznana nagroda Grand Prix!

Patronat Medialny nad XXII Edycją Konkursu objęli m.in. Świat Obrazu oraz Radio Eska.

Więcej informacji o Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej dostępne jest na www.okfs.pl, Fanpage’u oraz Instagramie.

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Konkurs fotograficzny: zapowiedziKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Pan świtezianka wkurzony... Pani świtezianka Test 4 nieznośny ciężar bytu Test 3 Test 2 Test