Zbigniew Tomaszczuk w galerii [v]iuro

Zbigniew Tomaszczuk w galerii [v]iuro

W warszawskiej galerii [v]iuro swoje fotografie z cyklu "Terytorium" pokazuje Zbigniew Tomaszczuk. Zdjęcia powstały na stołecznej Pradze Północ, w tej samej dzielnicy, w której mieści się galeria.


Tak o swoim projekcie opowiada Zbigniew Tomaszczuk:
"Warszawska Praga Północ stanowi terytorium moich fotograficznych penetracji. Na terytorium to składają się zarówno terytoria sacrum, ze specyficznymi podwórkowymi kapliczkami, jak również terytoria oznaczone działalnością street artu. Zdjęcia te powstały na przestrzeni kilku ostatnich lat. Dokumentują one nie tylko przekształcanie się jednych  miejsc w inne a także powolne zanikanie niektórych z nich. Ich charakter jest bardzo subiektywny (niejako zaprzeczający dokumentalnej funkcji fotografii), ponieważ stanowią one również moje prywatne terytorium fotograficzne".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem