100 najbardziej zaskakujących zdjęć świata: Francois Brunelle – Nie jestem sobowtórem!

100 najbardziej zaskakujących zdjęć świata: Francois Brunelle – Nie jestem sobowtórem!

Wielu z nas chciałoby móc spojrzeć na siebie z boku. Odbicie w lustrze czy rejestracja na zdjęciach lub filmach nie daje zazwyczaj takiej satysfakcji. Dwuwymiarowy obraz nie może równać się z pełną trójwymiarową reprezentacją. Okazuje się, że nie trzeba korzystać z technologii przyszłości, podejmować eksperymentów z klonowaniem czy mieć brata bliźniaka, aby odnaleźć swoją niemal identyczną kopię. Sztuka ta udała się fotografowi Francoisa Brunelle, który wykonał zdjęcia łudząco podobnych do siebie osób, tworząc projekt zatytułowany Nie jestem sobowtórem!.


Zadanie wydaje się łatwe, jeśli wziąć pod uwagę bliźniaki jednojajowe. Jednakże największe zaskoczenie budzi fakt, że autor prezentowanych fotografii poprosił o pozowanie do wspólnego zdjęcia... zupełnie obce osoby. Ludzie ci wyglądają jak bliźniaki, rodzeństwo lub rodzice z dziećmi, choć w rzeczywistości nie są ze sobą w ogóle spokrewnieni.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem