10 niesamowitych zdjęć wykonanych wewnątrz instrumentów muzycznych

10 niesamowitych zdjęć wykonanych wewnątrz instrumentów muzycznych

Okazuje się, że nie trzeba grać na żadnym instrumencie, aby za jego pomocą tworzyć sztukę. Rumuński fotograf Adrian Borda stworzył hipnotyzujące zdjęcia wnętrz różnych instrumentów. Dzięki temu pokazuje niecodziennie spotykane widoki, które budzą skojarzenia z architekturą, tunelami i wnętrzami jaskiń. Światło wpadające do wnętrz instrumentów tworzy wyjątkową, mistyczną aurę. Bardzo ciekawa jest powstająca w ten sposób relacja pomiędzy falami światła a akustycznymi.


Adrian Borda mieszka w rumuńskim Reghin, które jest nazywane miastem skrzypiec. "Większość skrzypiec z naszego kraju powstało właśnie tutaj" - wyjaśnia artysta. Poza fotografią zajmuje się malarstwem surrealistycznym i także w nim często wykorzystuje motyw charakterystycznego dla jego miasta instrumentu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem