Fotograf zachowuje opuszczone budynki - zobacz zdjęcia starych kościołów

Fotograf zachowuje opuszczone budynki - zobacz zdjęcia starych kościołów

Niektórzy fotografowie czerpią przyjemność z rejestrowania piękna nieskazitelnego otoczenia - Jednakże są i tacy, którzy lubią utrwalać uroki miejsc, które już przeminęły. W szczególności takie podejście do fotografii uskutecznia Roman Robroek, który łączy swą miłość do fotografii, podróżowania, architektury, dziedzictwa kulturowego i przygody poprzez fotografowanie opuszczonych budynków. Jeden z jego najciekawszych zbiorów zdjęć gromadzi ogromną różnorodność opuszczonych kościołów w różnych miejscach Europy.


Zdjęcia kościołów, które zostały już opuszczone 

Budynki sfotografowane przez tego artystę istnieją już w różnych stadiach rozkładu. W przypadku budynków religijnych - które niegdyś stanowiły miejsce spotkań wspólnoty - widać wyraźnie przejmowanie ich przez naturę. Niezależnie od tego czy budynki sakralne zostały opuszczone z powodu zniszczeń jakich dokonały klęski żywiołowe, czy po prostu pozostały w od jakiegoś czasu niezamieszkałych wioskach, każde z tych miejsc ma do opowiedzenia swoją unikalną historię. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem