Zdjęcia na portal randkowy – nowy rynek dla fotografów

Zdjęcia na portal randkowy – nowy rynek dla fotografów

Rynek usług świadczonych przez fotografów rozwija się nieustająco - nikogo już nie dziwią sesje z nocy poślubnej, z niszczenia sukni ślubnej, z porodu, czy opcja, która pojawiła się ostatnio, czyli możliwość wynajęcia fotografa na wakacje, aby wykonał porywające kadry na Instagrama. A ponieważ naszym zadaniem jest śledzenie wszystkich nowości na rynku, to donosimy o pojawieniu się nowego obszaru działalności dla fotografów portretowych: to zdjęcia na portal randkowy.


Świat idzie do przodu i nie ma co obrażać się na rzeczywistość. Poznawanie drugiej połówki przez Internet w codziennym zabieganym życiu staje się nie tylko coraz bardziej popularne, ale też jest efektywne. I tak jak portale randkowe stają się coraz bardziej konkurencyjne, tak samo trzeba umieć wyróżnić się na tle miliona innych ogłoszeń w portalu randkowym. Okazuje się bowiem, że kluczem stają się profesjonalne, wykonane przez fotografa portrety, oddające prawdziwy charakter osoby.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem