Zdjęcia ślubne i dziewczyna z iPhonem. Historia o tym dlaczego goście weselni powinni odkładać telefony i nie tylko

Zdjęcia ślubne i dziewczyna z iPhonem. Historia o tym dlaczego goście weselni powinni odkładać telefony i nie tylko

Teksańska fotografka ślubna zdobyła ogromne zainteresowanie, oraz poparcie internautów, po publikacji wiadomości dla jednego z gości weselnych, który ponoć zrujnował ważne zdjęcie ślubne, wkładając iPhone’a w kadr.Hannah Mbalenhle Stanley udostępniła dwa zdjęcia z komentarzem:
 
"Nie tylko zrujnowałeś moje ujęcie, ale zabrałaś ten moment panu młodemu, ojcu panny młodej i pannie młodej. Co dokładnie planujesz zrobić z tym zdjęciem? Szczerze. Czy zamierzasz je wydrukować? Patrzeć na nie codziennie? Pewnie nie. A panna młoda wydrukowałaby moje zdjęcie, często na nie patrzyła i wspominała ten moment, gdy jej ojciec odprowadzał ją do ołtarza w dniu ślubu. Zamiast tego zrobiłeś zdjęcie, którego nie będziesz wykorzystywał.
 
Drogi gościu weselny, proszę, przestań oglądać śluby przez ekran telefonu - wyłącz go i ciesz się ceremonią. Jesteś ważny dla młodej pary, inaczej nie uczestniczyłbyś w tym wydarzeniu. Więc proszę, pozwól mi wykonać moją pracę, a Ty po prostu usiądź, zrelaksuj się i ciesz się chwilą."
 
Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Radość fotografowania polega na dokonywaniu swobodnych wyborów: jeśli chcesz, możesz stosować klasyczne reguły. Ale równie dobrze możesz je naciągnąć do swoich potrzeb lub całkowicie zignorować.

 

Jednak te decyzje możesz podejmować świadomie dopiero w momencie, kiedy będziesz miał wiedzę o możliwościach konstrukcji obrazu.

 

E-kurs podzielony jest na lekcje, na które składają się zarówno e-booki, jak i filmy.

 

Jeszcze w trakcie trwania nauki będziesz mógł zaobserwować u siebie znaczną poprawę umiejętności fotograficznych.

 

Sprawdź szczegóły

 
Argumenty fotografki są częściowo trafne, niestety jej wiarygodność podważa zamieszczony materiał zdjęciowy. Oczywiście możemy się mylić, ale mężczyzna towarzyszący Pannie młodej raczej nie wygląda na jej ojca, bardziej na Pana młodego. Zdjęcie na ekranie telefonu nie odzwierciedla opisywanej sceny.
 
Pozostając przy tematyce gości weselnych, wcielających się w rolę fotografów - przypominamy inny apel fotografa ślubnego.
 
Zdjęcia ślubne
 

Fotografia ślubna to pole bitwy – Ashley Easterling musiała walczyć z gościem utrudniającym jej pracęFotografia ślubna to niełatwy kawałek chleba – wielokrotnie podczas zleceń potyka się z różnymi wyzwaniami, wśród których znajduje się radzenie sobie z gośćmi, którzy muszą zrobić swoje zdjęcie, przeszkadzając tym samym fotografowi w pracy. 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Warte uwagiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

po żniwach ... rybka na śniadanie do wynajęcia, młodych nie ma :-( rozciąganie Lato w kratkę, na urlopie ...:) Materiały na huśtawkę ogrodową