Historia niezwykłego zdjęcia - samotne drzewo i Księżyc

Historia niezwykłego zdjęcia - samotne drzewo i Księżyc

Szwajcarski fotograf Bernd Nowack uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu - Często można go spotkać wędrującego po lesie Sihlwald, gdzie może uwieczniać cuda natury. Fotograf ten jest także entuzjastą robienia zdjęć tego konkretnego momentu, w którym dzień przechodzi w noc. To zamiłowanie doprowadziło go do zrobienia fotografii, która stała się w ostatnim czasie viralem. Chodzi o kadr ukazujący samotne drzewo stykające się w idealnej symetrii z Księżycem.


Viralowe zdjęcie Księżyca i samotnego drzewa

Zdjęcie zdobyło ogromną popularność w sieci. Widać na nim ciepłą, pomarańczową poświatę ziemskiego naturalnego satelity, który delikatnie rozświetla gałęzie drzewa i podkreśla harmonię pomiędzy tymi dwoma pozornie odległymi elementami natury. Taką kompozycję Bernd Nowack planował zrealizować już od dawna i po starannym zaplanowaniu ujęcia wreszcie udało mu się osiągnąć ten cel. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem