Zdjęcie marzeń z tygrysem w roli głównej

Zdjęcie marzeń z tygrysem w roli głównej

Wielu fotografów ma w wyobraźni swoje zdjęcie marzeń, ujęcie, które jeszcze przed nimi - Wyobrażenie tej fotografii, miesiącami a nawet latami budowane w myślach staje się ich siłą napędową. Dla indyjskiego fotografa Nitisha Madana marzenie stało się ostatnio rzeczywistością. W Parku Narodowym Rantahmbore w północno-zachodnich Indiach, stanowiącym obecnie miejsce ochrony tygrysów, przytrafiło mu się niezwykłe spotkanie.


Zdjęcie marzeń ukazujące piękno i finezję tygrysów

Nitisha Madan jest fotografem przyrodniczym, który jest głęboko zaangażowany w ochronę przyrody i dokłada wszelkich starań, aby zwierzęta były traktowane z szacunkiem. Podczas oprowadzania po indyjskich parkach narodowych stara się tę filozofię przekazać turystom. Ma szczególną, osobistą słabość do tygrysów. Jak zdradził w rozmowie z portalem My Modern Met odczuwa z nimi wyjątkową więź. "Kiedy widzę tygrysa, po prostu nie mogę od tego widoku oderwać wzroku. Emanują magnetyzmem i mocą, zapierając przy tym dech w piersiach" powiedział fotograf.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem