Zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl – nowy konkurs fotograficzny

Zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl – nowy konkurs fotograficzny

Galeria fotografii w serwisie SwiatObrazu.pl to miejsce, gdzie Czytelnicy mogą pokazać swoje prace, tworzyć własne galerie oraz brać udział w wielu konkursach. Tak dla zawodowców, jak i dla amatorów, nie ma nic cenniejszego, niż pokazywanie swoich zdjęć - możliwość poddania się ocenie i przeczytania, co na temat naszych prac mają do powiedzenia inni ponieważ z każdej opinii można zawsze coś „wyjąć” dla siebie. Najnowszy konkurs galerii to wybór zdjęcia miesiąca, na który głosują Czytelnicy. Co miesiąc trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone wydrukami ufundowanymi przez EmpikFoto.


Galeria fotografii SwiataObrazu i Empikfoto ogłaszają konkurs na "Zdjęcie miesiąca". Każde zgłoszone do Galerii zdjęcie będzie rywalizowało o ten tytuł oraz o nagrody - wydruki wielkoformatowe. Laureatów wyłoni głosowanie użytkowników serwisu. Zwycięzcami każdej miesięcznej edycji zostaną Autorzy zdjęć, które zdobyły najwyższą średnią ocenę w danym miesiącu. Najlepsze zdjęcia będą przez cały następny miesiąc wyróżnione na stronie głównej Galerii.

By zgłosić fotografię do konkursu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcia. Czytaj Regulamin 
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem