11 lipca 2010, 13:41
Autor: Bogusława Kowalewska
czytano: 11512 razy

Zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl – nowy konkurs fotograficzny

Zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl – nowy konkurs fotograficzny

Galeria fotografii w serwisie SwiatObrazu.pl to miejsce, gdzie Czytelnicy mogą pokazać swoje prace, tworzyć własne galerie oraz brać udział w wielu konkursach. Tak dla zawodowców, jak i dla amatorów, nie ma nic cenniejszego, niż pokazywanie swoich zdjęć - możliwość poddania się ocenie i przeczytania, co na temat naszych prac mają do powiedzenia inni ponieważ z każdej opinii można zawsze coś „wyjąć” dla siebie. Najnowszy konkurs galerii to wybór zdjęcia miesiąca, na który głosują Czytelnicy. Co miesiąc trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone wydrukami ufundowanymi przez EmpikFoto.

Galeria fotografii SwiataObrazu i Empikfoto ogłaszają konkurs na "Zdjęcie miesiąca". Każde zgłoszone do Galerii zdjęcie będzie rywalizowało o ten tytuł oraz o nagrody - wydruki wielkoformatowe. Laureatów wyłoni głosowanie użytkowników serwisu. Zwycięzcami każdej miesięcznej edycji zostaną Autorzy zdjęć, które zdobyły najwyższą średnią ocenę w danym miesiącu. Najlepsze zdjęcia będą przez cały następny miesiąc wyróżnione na stronie głównej Galerii.

By zgłosić fotografię do konkursu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcia. Czytaj Regulamin 
 

Nagrodami dla laureatów kolejnych edycji będą wydruki ufundowane przez EmpikFoto:
I miejsce – wydruk w formacie 60 x 80 cm
II miejsce – wydruk w formacie 50 x 70 cm
III miejsce – wydruk w formacie 40 x 50 cmZdjęcia miesiąca - Czerwiec 2010I miejsce - Januszek (Morfi)

konkurs fotograficzny zdjęcie miesiąca

 

 

II miejsce - Tomasz (kudys)

konkurs fotograficzny zdjęcie miesiąca

 

 

III miejsce - Łukasz (Dredd)

konkurs fotograficzny zdjęcie miesiąca


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


O Galerii SwiatObrazu.pl

Użytkownik Galerii SwiatObrazu.pl może za jednym razem przenieść ze swojego komputera do galerii wiele zdjęć, następnie wystarczy je tylko opisać wybierając odpowiednią kategorię i galeria internetowa jest gotowa. Użytkownicy mogą również wybierać ulubionych autorów oraz ulubione fotografie, dyskutować oraz oceniać pracę zamieszczone w Galerii.

Zakładka Konkursy w profilu Użytkownika pozwala na udział we wszystkich aktualnie trwających konkursach.

Galeria SwiatObrazu.pl to również miejsce gdzie można oglądać zdjęcie testowe wykonane przez redakcję SwiatObrazu.pl
 www.swiatobrazu.pl