Zdjęcie Roku - konkurs

Zdjęcie Roku - konkurs

Na zakończenie roku zapraszamy do wyjątkowej zabawy – udziału w konkursie na Zdjęcie Roku w serwisie SwiatObrazu.pl. Spośród 39 najlepszych fotografii uczestników konkursów z 2010 roku zachęcamy do wyboru tej absolutnie bezkonkurencyjnej! Wybór nie jest łatwy - wszystkie zdjęcia zajęły już pierwsze miejsca w różnych kategoriach konkursowych. Które jest pod każdym względem wyjątkowe i może zdobyć tytuł Zdjęcia Roku?


Strona 1


W roku 2010 zorganizowaliśmy 12 konkursów fotograficznych, do których w sumie zgłoszono 7873 fotografie i wyłoniono 28 laureatów. Wszystkie konkursy były niezwykle udane, jesteśmy pod wrażeniem poziomu nadsyłanych prac, teraz pragniemy przypomnieć naszym Czytelnikom zwycięskie prace, zachęcając do wyboru tego jednego, najlepszego Zdjęcia Roku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści