Archiwalny artykuł serwisu SwiatObrazu.pl

Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią

Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią

Żeglarska majówka w Chorwacji z fotografią to już kolejne przedsięwzięcie fotograficzno-żeglarskie, które SwiatObrazu.pl organizuje wraz z firmą charter.pl(bardzo dużym powodzeniem cieszy się rejs z fotografią w tle – Wenecja dla singli z fotografią). Wszystkich miłośników fotografii, żeglarstwa, malowniczych miejsc, niezwykłych przygód, dobrej zabawy zapraszamy na wspaniały rejs po Adriatyku. Celem tej wyprawy jest połączenie przyjemności "płynącej" z żeglowania i fotografowania, a majówka w Chorwacji jest do tego idealnym do tego miejscem. Śródziemnomorski klimat rejsu sprawia, że każdy swobodnie odrywa się od codzienności, a miejsce i okoliczności sprzyjają powstawaniu fantastycznych fotografii.


Cel Szkolenia:

W trakcie rejsu uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez trenerów redakcji SwiatObrazu.pl. Na kursie uczestnicy poznają tajniki fotografii krajobrazowej, fotografii architektury i fotografii marynistycznej. Zaczniemy od wdrożenia najważniejszej zasady rządzącej fotografią krajobrazu – zajęcia odbywać się będą często przed wschodem słońca oraz tuż przed zmierzchem. Kolejny obszar fotografii, którzy zostanie omówiony w trakcie kursu to architektura – wszystko o kompozycji. Kluczowym punktem kursu jest fotografia marynistyczna, której głównym tematem jest morze i okoliczności mu towarzyszące, miejsca takie jak porty, przystanie, a nade wszystko fotografia życia codziennego na jachcie oraz samego jachtu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem