Zimowe szaleństwa – 5 porad dla fotografujących na śniegu

Zimowe szaleństwa – 5 porad dla fotografujących na śniegu

Okres zimowy obfituje w liczne okazje do wykonania wspaniałych zdjęć. Niestety panujące wówczas warunki pogodowe często nie sprzyjają wyciąganiu aparatu. Bułgarski fotograf Tihomir Lazarov w pięciu prostych wskazówkach opisuje, z jakimi wyzwaniami zetknąć może się fotograf w zimie i jak można sobie z tymi wyzwaniami poradzić. Warto wziąć sobie te rady do serca.


Na pozór zima to taka sama pora roku, jak każda inne. To jednak tylko złudzenie. W zimie wszystko jest odmienne: ubieramy się inaczej, nasze samochody jeżdżą na innych oponach i fotografowanie również rządzi się nieco innymi prawami. Wychodząc w śnieżny plener powinniśmy pamiętać o tych różnicach. Doświadczony fotograf Tihomir Lazarov pracujący dla serwisu Fstoppers zebrał je w prosty do przyswojenia zestaw porad.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem