Złote Fotony przyznane

Złote Fotony przyznane

Wczoraj wieczorem na bankiecie w klubie Elektrownia w Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom plebiscytu na najlepsze produkty rynku foto-wideo roku 2008. Złote Fotony trafiły w ręce przedstawicieli firm, których produkty okazały się znakomite w swojej klasie.


Złoty Foton jest prestiżową nagrodą przyznawaną przez redakcję dziennika SwiatObrazu.pl, który jest największym polskim medium, wydawanym od 1999 roku, poruszającym tematykę fotografii cyfrowej, cyfrowego wideo oraz nowoczesnych technologii przetwarzania obrazu. Podczas uroczystego bakietu w Klubie Elektrownia w Łodzi odbyło się wręczenie nagród Złote Fotony. Zostały one przyznane firmom i produktom, które w ubiegłym roku odniosły sukces na runku. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem