Zmysłowa sesja zdjęciowa Beyonce - fotografuje Robin Harper

Zmysłowa sesja zdjęciowa Beyonce - fotografuje Robin Harper

Ciekawą sesję zdjęciową z udziałem piosenkarki Beyonce zrealizował dla magazynu Flaunt Robin Harper. Show biznes bardzo często zalewa nas krzykliwymi fotografiami, pokazującymi tyle ciała ile można, by nie przekroczyć i tak bardzo naciągniętej już granicy dobrego smaku. Wyzywające zdjęcia epatujące seksem i przedmiotowym traktowaniem ciała to codzienność. Robin Harper prezentuje inne spojrzenie na ten sam temat: nastrojowe, w większości czarno- białe fotografie i miękkie światło pozwalają dostrzec nie tylko seksapil, ale także piękno kobiecego ciała, a może nawet samą piosenkarkę?


"Są momenty, kiedy nagość całkowita nie jest potrzebna, kiedy zakrywanie intymnych części ciała powoduje, że wprowadzamy do naszej pracy pewną tajemnicę, zmysłowość lub nieoczywistość. Są portrety, w których nagość odsłania charakter fotografowanej postaci, opowiada historię czy odkrywa tajemnice naszego wnętrza. Te dwa elementy można łączyć. Ważne jest, abyśmy działali rozważnie i wiedzieli dokładnie, co chcemy pokazać" – radzi Łukasz Malczewski, autor e-kursu "Zrozumieć fotografię aktu".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem