Znalezione w sieci

Znalezione w sieci

Przez ostatnie kilka dni aura łaskawie pozwoliła przypomnieć sobie, że wciąż trwa lato, więc dziś – jako ostatnie przebłyski wakacyjno – letniego luzu, coś mniejszego kalibru.


Coś dla każdego, kto chciałby przejść do historii. Bo wiadomo powszechnie, że jednym z bardziej skutecznych sposobów zajścia wysoko, jest znalezienie sobie odpowiednich wzorów do naśladowania, odpowiednich autorytetów, na których doświadczeniach można się opierać.
Z drugiej strony wiadomo, że pewnych osobistych ograniczeń psychologicznych się nie przeskoczy: jeśli ktoś jest powolny, skupiony – nie zacznie zdjęć robić z prędkością rakiety. Jeśli ktoś lubi przyrodę, jego pasją nie stanie się fotoreportaż z zawodów sportowych itp. Najważniejsze więc, to umiejętne dobranie sobie wzoru do naśladowania także pod względem podobieństw psychologicznych – pod kątem temperamentu, poglądu na świat i na samą fotografię, celu, w jakim się robi zdjęcia.
I tu na pomoc przychodzi internet – skarbnica wszelkich wiadomości. To tu znalazłam niedawno, przypadkiem, pomoc dla wszystkich, którzy chcieliby się na kimś wzorować, ale nie wiedzą na kim.
Psychotest pt. „Którym znanym fotografem jesteś” z założenia chce pomóc w wybraniu twórcy, którego styl, którego prace najbardziej „pasują” do robiącego test.
Poniżej podaję pytania i możliwe odpowiedzi (test jest w języku angielskim).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem