Znamy wyniki konkursu World Press Photo 2015!

Znamy wyniki konkursu World Press Photo 2015!

Znamy już wyniki tegorocznej edycji największego i najważniejszego konkursu profesjonalnej fotografii prasowej World Press Photo, organizowanego niemal corocznie od 60 lat. Tegorocznym zdobywcą Grand Prix stał się duński fotograf Mads Nissen, który w doskonały sposób uchwycił intymność, trud i izolację życia, z jakim stykają się żyjące w Rosji pary homoseksualne. Najnowsza edycja wzbogaca konkurs o nową kategorię: Długoterminowe projekty fotograficzne. Spotkała się ona z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, którzy zgłosili na nią ponad 14,5 tys. zdjęć składających się na nieco ponad pół tysiąca opowieści. Na łamach serwisu SwiatObrazu.pl prezentujemy obszerny raport z konkursu, który jak zwykle nie obył się bez nieoczekiwanych zwrotów akcji i przetasowań na liście nagrodzonych.

Strona 1Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści