6 listopada 2019, 14:07
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 885 razy

Zniżkowy e-karnet szkoleniowy SwiatObrazu.pl

Zniżkowy e-karnet szkoleniowy SwiatObrazu.pl

Ilość zagadnień, które trzeba opanować, aby móc z sukcesem realizować swoją fotograficzną pasję jest ogromna - to nie tylko wiedza związana ze sprzętem i techniką, podstawowymi regułami kompozycyjnymi, sposobami pracy z oświetleniem czy z postprodukcją ale również, w przypadku chęci profesjonalizacji swojego hobby, kwestie prawne, organizacyjne czy podatkowe i ubezpieczeniowe.

Dział szkoleń SwiatObrazu.pl od wielu lat udostępnia serię e-kursów, omawiających wspomniane zagadnienia. Teraz, planując udział w kilku szkoleniach, warto rozważyć zakup zniżkowego e-karnetu szkoleniowego, uprawniającego do udziału w czterech dowolnych e-kursach. Co istotne, może w nich uczestniczyć kupujący lub wskazana przez niego osoba (albo osoby).

Dzięki e-karnetowi zniżkowemu można zaoszczędzić do 60% w porównaniu z zakupami pojedynczych e-kursów.

Jak to działa?

1. Zamawiasz zniżkowy e-karnet szkoleniowy.

2. Wybierasz teraz lub w przyszłości dowolny e-kurs lub e-kursy (limit wynosi 4), korzystając z zestawienia zbliżających się terminów.

3. Informację o wybranych e-kursach i terminach przesyłasz do nas e-mailem.

4. W mailu wskazujesz również, kto będzie uczestniczył w konkretnym e-kursie - czy Ty, czy wskazana przez Ciebie osoba - w takim przypadku poprosimy o jej adres e-mail.

Pamiętaj, że nie musisz wskazywać e-kursów od razu. E-karnet pozostaje ważny przez 24 miesiące od momentu zakupu.

Zestawienie dostępnych w ramach karnetu e-kursów i szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Zapraszamy!

 

 www.swiatobrazu.pl