Zobacz jak naprawdę powstały zdjęcia bijące rekordy popularności

Zobacz jak naprawdę powstały zdjęcia bijące rekordy popularności

Wielu fotografów zaprasza widzów za kulisy swoich doskonałych ujęć, niejednokrotnie udowadniając, że aby wykonać porywające zdjęcia, niepotrzebny jest sztab asystentów, wizażystów i tony najdroższego sprzętu fotograficznego.Czy w nieustannej walce o uwagę i polowanie na "polubienia" w mediach społecznościowych mądrze jest ujawniać, co sprawia, że ​​Twoje zdjęcia są tak popularne?  Meksykański fotograf Omaha, który zyskał ponad stutysięczną publiczność, nie miał oporów, aby udostępnić swoją wiedzę wszystkim pragnącym zwiększyć ilość obserwujących na Instagramie. Mimo, że sam na co dzień jest zawodowym fotografem, kulisy powstania zdjęć, które udostępnia pokazują, że możliwe jest wykonanie zachwycającego zdjęcia opartego wyłącznie na kreatywności i odrobinie pracy w cyfrowej ciemni. 
 
Reklama

Fotografia produktów


Obraz sprzedaje. To stara i sprawdzona zasada, stosowana w praktyce przez każdego specjalistę odpowiedzialnego za promocję. Dlatego właśnie fotografia reklamowa stanowi przystań dla setek fotografów i trampolinę do wielkich artystycznych karier.

 

E-kurs Fotografia produktów kierujemy do osób, które mają znikome lub żadne doświadczenie w zakresie zdjęć produktowych, a chcieliby w niewielkim czasie zdobyć umiejętności zbliżone do tych, które posiadają profesjonaliści.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

 
Nikt nie musi wiedzieć, że Twoje przyciągające uwagę zdjęcie zostało zrobione w publicznej łazience, na parkingu przed biurem lub - co jest prawdziwym klasykiem - przed telewizorem. I to właśnie  robi wrażenie.

Pozostając przy kwestii kreatywności warto przypomnieć słowa fotografa i filmowca Ralpha Steinera: W pewnym momencie odkryłem zadziwiająco prosty przepis na kreatywność: być sobą do szpiku kości. Nie próbować wyrastać ponad przeciętność, nie liczyć na spektakularny sukces, nie robić zdjęć tylko po, by przyciągały uwagę  - po prostu zaspokajać własne gusty i potrzeby.

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

 

zdjęcia

Zdjęcia zza kulis

Jeden z najsłynniejszych fotografów na świecie pokazuje zdjęcia przed i po obróbceProfil na Instagramie Brandona Woelfela obserwuje ponad 2,4 miliona użytkowników. Fotograf ten zyskał sławę dzięki charakterystycznym, świetnym technicznie portretom. Siłą jego zdjęć jest jednak nie tylko opanowanie aparatu i umiejętna praca ze światłem...

 

Profesjonalny fotograf odsłania kulisy pracy – piękne zdjęcia to tylko i aż efekt iluzjiNiecały rok temu na łamach SwiatObrazu.pl przedstawialiśmy projekt zatytułowany LUGARxFOTO. Brazylijski fotograf Gilmar Silva prezentuje w nim piękne zdjęcia, którym towarzyszą kadry ukazujące kulisy ich powstawania.

 

Wiele osób jest w szoku, gdy widzą, jak to wygląda naprawdę - profesjonalny fotograf odsłania kulisy powstawania swoich zdjęćWarto przypominać, że zdjęcia stanowią swoiste złudzenia optyczne, a fotograf przyjmuję rolę reżysera spektaklu, na którego efekt składa się nie tylko podniesienie i opuszczenie kurtyny migawki, ale również przygotowanie scenografii, napisania sztuki i...

 

Antti Karppinen zdradza kulisy powstawania swoich fotografiiMożliwość podglądania pracy profesjonalnych fotografów to świetny sposób na rozwijanie warsztatu. Antti Karppinen – fotograf i retuszer pochodzący z Finlandii – dzieli się swoją wiedzą, pokazując w jaki sposób uzyskuje swoje fantazyjne sceny. 

 

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 80% 20% ocen: 5

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Warte uwagiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


avatar Andrzej Rokosz Od dawna wiadomo, że na przykład zdjęcia przedstawiające żywność, tak naprawdę są reklamą trucizny. 2019.04.21 08:14, Andrzej Rokosz # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Kwiatowo Morawy Morawy Wiatr we włosach...:) Czerwone liście poranne wędkowanie żabon leśny