Zobacz rok z życia pustułek

Zobacz rok z życia pustułek

Robert Fuller jest fotografem dzikiej przyrody, który przez ostatni rok obserwował parę pustułek - Pomagał sobie w tym przygotowanymi siedliskami i kamerami zapewniającymi nagrania w wysokiej rozdzielczości, a w efekcie powstały filmy i zdjęcia, dające niezwykły wgląd w dziką przyrodę.


Rok z życia pustułek zarejestrowany na wysokiej jakości wideo

Fotograf i filmowiec Rober E. Fuller opublikował film na YouTube, szczegółowo opisując wspólne życie pary pustułek, które nazwał Apollo i Atena. Autor użył do tego wyrafinowanej sieci poukrywanych kamer. Artysta wyznał, że przez wiele lat zbierał doświadczenia, które pozwoliły mu dopracować jego system kamer. Nie chce przy tym zdradzać tajemnic swojego warsztatu. Jedyne czym podzielił się autor to fakt, że wykorzystuje w swojej pracy aparaty Sony A9 i Panasonic GH5. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem