Zostań instruktorem fotografii

Zostań instruktorem fotografii

WBPiCAK w Poznaniu we współpracy z Narodowym Centrum Kultury organizuje Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny Fotografia. Chętni do udziału w kursie mogą się zgłaszać do 20 września.


Działanie Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych reguluje Rozporządzenie Ministra Kultury i Sztuki z dnia 9 marca 1999 r. w sprawie wymagań kwalifikacyjnych i trybu stwierdzania kwalifikacji uprawniających do zajmowania określonych stanowisk w niektórych instytucjach kultury, dla których organizatorem jest administracja rządowa lub jednostki samorządu terytorialnego (Dz.U. nr 26, poz. 234). Rozporządzenie z dn. 9 marca 1999 r. reguluje wymagania kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania określonych stanowisk w domach kultury, galeriach sztuki, ośrodkach badań i dokumentacji, muzeach (na stanowiskach nie wymagających kwalifikacji określonych dla zawodowej grupy muzealników) oraz Filmotece Narodowej.
Absolwenci uzyskują wykształcenie średnie specjalistyczne, potwierdzone odpowiednim Zaświadczeniem. wydawanym przez Narodowe Centrum Kultury w imieniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Kończąc IKK nabywa się uprawnienia do zajmowania stanowiska instruktora amatorskiego ruchu artystycznego w wybranych instytucjach kultury, dla których organizatorem jest administracja rządowa lub jednostki samorządu terytorialnego.
Kurs realizowany jest w oparciu o zmodyfikowany program, a prowadzący go specjaliści gwarantują jego wysoki poziom
Wszyscy słuchacze uczestniczą w zajęciach z przedmiotów ogólnych (m.in. psychologia, socjologia, pedagogika, metodyka, wiedza o kulturze, marketing i zarządzanie kulturą,) oraz specjalistycznych z teorii i praktyki fotografii


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem