27 października 2022, 11:22
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 189040 razy

Zrozumieć fotografię i wyjątkowy abonament

Zrozumieć fotografię i wyjątkowy abonament

Pora jesieni i nadchodząca zima to świetna okazja, żeby poświęcić więcej uwagi swojej pasji fotograficznej i poszukać inspiracji do odkrywania i rozwijania własnego stylu fotografowania - Dostęp do e-kursów w ramach abonamentu Zrozumieć fotografię skutecznie pomoże Ci zbudować solidne podstawy do rozpoczęcia kreatywnej pracy i szlifowania swojego indywidualnego stylu.

To niesamowite uczucie, kiedy możesz robić zdjęcia, które pokazują to, co widzisz i czujesz. Dołącz do Uczestników kursów fotografii online, przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl i wejdź na kolejny poziom sztuki fotografowania. 

Dlaczego abonament?

Jeśli fotografowanie jest Twoją życiową pasją  - bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym fotografem - nasze e-kursy dostępne w abonamencie zaspokoją Twój głód praktycznej wiedzy i wzmocnią Twoją kreatywność. W abonamencie otrzymujesz od razu na rok dostęp do dziewiętnastu e-kursów. A w redakcji nieustannie powstają nowe materiały, które automatycznie dodawane są do Twojego osobistego panelu.
 

W abonamencie otrzymasz:

 

W abonamencie dostępne są obecnie następujące e-kursy

 

W przygotowaniu (Listopad 2022)

 

  • Czerń i biel w fotografii

Bezpłatny e-kurs Aparat fotograficzny w praktyce

Zapraszamy na bezpłatny e-kurs: Aparat fotograficzny w praktyce, składający się z sześciu lekcji.  Kurs jest dostępny dla wszystkich, i nie wymaga logowania ani rejestracji.  
 
Zobacz bezpłatny e-kurs Aparat fotograficzny w praktyce
 

Poznaj opinie naszych Kursantów

Krajobraz to mój gatunek w lecie fotografuje górskie jeziora, w zimie szalki na skiturach. Ostatnio miałem pomysł na portret kolegi w plenerze i nic z tego nie wyszło. Wiedziałem że muszę się doszkolić się z portretu – wybrałem abonament Zrozumieć fotografię. Polecam i na pewno i przedłużę kolejny rok. Adam z Krakowa, styczeń 2022.
 
Najlepszy materiały edukacyjne o fotografii na jakie trafiłam. Polecam! Ania z Opola, 2022.
 
Kopalnia wiedzy, wszystkie zagadania w praktycznym ujęciu. Można w każdej chwili wrócić do podstaw, aby za chwilę otrzymać znakomite wskazówki z konkretnych gatunków fotografii - dla mnie z fotografii przyrody. Polecam. Krzysztof z Wrocławia, 2021.
 
Super kursy, lekcje o najczęściej popełnianych błędach – strzał w dziesiątkę! Kasia z Poznania, 2021.
 
Zaczęłam fotografować jeszcze analogiem, później kupiłam pierwszą lustrzankę cyfrową. Fotografia to moja pasja, najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. I choć z wielu swoich ujęć jestem zadowolona, to jest wiem, że jeszcze dużo muszę się nauczyć . Dlatego zdecydowałam się na abonament Zrozumieć fotografię – kopalnia wiedzy, największa zaleta to jak są napisane kolejne lekcje – prosty, zrozumiały język, który trafia w sedno każdego zagadnienia. Małgosia ze Szczecina, 2021.
 
 


www.swiatobrazu.pl