Zwycięzcy konkursu "Moja podróż przez życie"

Zwycięzcy konkursu "Moja podróż przez życie"

Prezentujemy zwycięskie fotografie konkursu "Moja podróż przez życie". Przypominamy, że każdy dzień jest pełen wielorakich emocji, przeróżnych barw i odczuć – chwil, które warto uwiecznić. Często pośpiech i rutyna codzienności osłabia wrażliwość na otaczające nas wyjątkowe kadry. Szukaliśmy takich ujęć, które oddają piękno chwil, których doświadczamy.


Zdjęcie nadesłane na konkurs to zbiór znakomitych prac - bardzo poruszyła nas wrażliwość Uczestników. Doświadczamy świata pięcioma zmysłami, a z całego bogactwa bodźców zewnętrznych aparat rejestruje tylko jeden ich rodzaj: to, co widzimy. Opanowanie sposobów zawarcia w obrazie wszystkich wrażeń to jedno z najważniejszych zadań fotografa. Wybraliśmy te fotografie, które w pełni oddają doznania naszej podróży przez życie. Zwycięzcom gratulujemy!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem