Nagrody

I miejsce w kategoriach „Życie codzienne”, „Podróże”, „Moda”:

Aparat fotograficzny nowej kategorii Samsung Smart Foto WB850F z voucherem na kwotę 3000 zł na dowolną wycieczkę z oferty biura podróży Itaka (do wykorzystania do 24.06.2013 r.)

Uniwersalny, niewielki i o potężnych możliwościach. Nowy Samsung WB850F, bazuje na 16-megapikselowej, podświetlanej od tyłu matrycy CMOS oraz świetnym dla podróżników obiektywem z 21-krotnym zoomem optycznym. Co najlepsze, nie jest to tylko zabieg marketingowy – rzeczywiście otrzymujemy szkło o ciekawym zakresie ogniskowych (od 23 do 483 mm) i dobrej jasności (f/2.8-5.9. Podczas Waszej wyprawy przyda się także zintegrowany moduł GPS, który pomoże w geolokalizacji, oraz opcja łączności bezprzewodowej, zapewniająca szybki i wygodny transfer plików do laptopa. A wszystkim możecie zarządzać dzięki dużemu, trzycalowemu ekranowi AMOLED. Przetestuj funkcję WI-FI on-line.

 

 

Najciekawszy komentarz miesiąca

Kamera Samsung W350 (poznaj kamerę).

Kamera Samsung W350 nagrywa poruszające się obiekty na głębokości do 3 metrów. Dzięki pyłoszczelnej obudowie niestraszny jej pył i piasek, a odporność na wstrząsy sprawia, że jest niezbędnym elementem wyposażenia podczas każdej wyprawy. Matryca CMOS BSI (Back Side Illuminated) o rozmiarze 5 MP jest dwukrotnie bardziej światłoczuła niż standardowa matryca CMOS, redukując szumy i zniekształcenia obrazu. Natomiast obiektyw o jasności F2.2 umożliwia robienie zdjęć z wyższą prędkością migawki.

Wybór redakcji SwiatObrazu.pl „Fotoblog miesiąca”

Pakiet podstawowy w Strefie Wiedzy SwiatObrazu.pl w postaci e-booków:

Poznaj swoją lustrzankę – praktyczny przewodnik

Świat barw w fotografii cyfrowej – praktyczny przewodnik

Vademecum selekcji czyli jak przeglądać i oceniać swoje fotografie

Wzory pism i umów dla fotografa

Profesjonalny fotograf ślubny – wzory pism i umów z komentarzem

Stare zdjęcia od nowa – praktyczny poradnik o fotografii analogowej

 

Wybór redakcji SwiatObrazu.pl ” Wpis tygodnia”

Dostęp do błyskawicznego e-kursu wybranego spośród następujących tytułów:

Zrozumieć fotografię

Zrozumieć RAW

Zrozumieć HDRI