Archiwum

Panna Poziomka Photography ♥  

Panna Poziomka Photography ♥

Witam Wszystkich.
Nie potrafię pisać o sobie, mam z tym problemy, a taki post powinien się pojawić jako pierwszy… Jednakże postaram się coś sensownego napisać.

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” — Robert Bresson.

Na imię mi Joanna, choć w internecie jestem znana jako Panna Poziomka. Mam 22 lata, mieszkam w Żyrardowie, jestem muzykoholiczką, książkoholiczką, lubię oglądać fajne seriale i kreskówki (Family Guy, American Dad; anime także).

Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” — Don McCullin.

Uwielbiam to co robię i uwielbiam to robić. ♥  Robię to od kilku lat, choć dopiero od około 3-4 lat tak ‘na poważnie’. Od marca 2011 fotografuję lustrzanką (Canon 550D). Poza tym uczęszczam na studium fotograficzne w Łodzi.Jestem fotografem-amatorem z Żyrardowa. „ Problemem fotoamatora jest to, że nie ma on powodów do robienia zdjęć” (Terence Donovan). Ja tych powodów cały czas szukam. Do tego się uczę, w szkole i poza nią, w końcu trening czyni mistrza, czyż nie? Zdarzają mi się jeszcze błędy i wpadki, ale nikt nie jest idealny. „ To właśnie robi fotografia. Zamyka ludzi w ułamku czasu” (Nora Roberts). Jeśli więc masz ochotę ‘potrenować’ ze mną, spędzić miło czas, urzeczywistnić swoje pomysły na zdjęcia i uzupełnić swoje portfolio – zapraszam serdecznie! Pstrykam głównie na terenie Żyrardowa i okolic – więcej informacji na priv.

Moje fotografie możecie znaleźć na następujących stronach:
https://www.facebook.com/pannapoziomkaphotography
http://pannapoziomkaphotography.tumblr.com/
http://500px.com/PannaPoziomkaPhotography
http://panna-poziomka.deviantart.com/
http://pannapoziomka.web-album.org/
www.pannapoziomka.maxmodels.pl
http://pannapoziomka.digart.pl/
http://www.flickr.com/photos/pannapoziomkaphotography

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie/-a, zadać je możesz tutaj www.formspring.me/pannapoziomka albo tutaj  http://pannapoziomkaphotography.tumblr.com/ask („ Dopóki nie zadasz pytania, odpowiedź zawsze brzmi nie…”)

11 września 2012 | oglądano: 1051 | głosów: 18 | komentarze: 0