25 października 2011, 16:55
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 59627 razy

Posłuchaj trybu seryjnego nowej lustrzanki Canon EOS-1D X

Posłuchaj trybu seryjnego nowej lustrzanki Canon EOS-1D X

Redaktorom serwisu PhotographyBLOG udało się zarejestrować krótki film, pokazujący prędkość trybu seryjnego w lustrzance Canon EOS-1D X. Zobaczcie, jak wygląda czternaście klatek na sekundę.

Filmy w stylu podobnym do umieszczonego poniżej widywaliśmy przy okazji premier najważniejszych lustrzanek - użytkownicy i recenzenci zwracali uwagę na niesamowite prędkości ruchów migawki. Teraz jednak czternaście klatek na sekundę pozostawia wszystkie produkty z segmentu profesjonalnego w tyle. Zobaczcie, jak niesamowity dźwięk potrafi wydawać lustrzanka Canon EOS-1D X podczas fotografowania z taką szybkością.

Sprzęt dostali do rąk redaktorzy serwisu PhotographyBLOG podczas imprezy Canon Pro Solutions Show w Londynie.

Canon EOS-1D X - Continuous Shooting Mode from photographyblog on Vimeo.


Canon EOS-1D X to pierwszy model, który połączył dotychczas produkowane linie 1D i 1Ds. Lustrzanka może pochwalić się 18.1-megapikselową matrycą, podwójnym procesorem obrazu DIGIC 5+, nowym systemem autofocusu, maksymalną czułością ISO o wartości 204800 oraz trybem seryjnym, funkcjonującym z prędkością czternastu klatek na sekundę. Więcej informacji o nowym produkcie znajdziecie na tej stronie.


[kn_advert]


Źródło:
PhotographyBLOGwww.swiatobrazu.pl