Zapraszamy do udziału w konkursie na Fotoblog Roku 2011. Zgłoś swój fotoblog i wygrywaj nagrody o wartości przekraczającej 12 tysięcy złotych: aparaty CASIO EXILIM, drukarki EPSON, torby LOWEPRO i bony na zakupy w sklepach HOUSE. Tytuł Fotobloga Roku 2011 zdobędzie fotoblog wybrany przez Jury zostanie również przyznane pierwsze i drugie miejsce oraz nagroda Grand Prix. Publiczność zagłosuje natomiast na kolejne trzy wyróżnienia dla zgłoszonych fotoblogów.


Zgłoszony Fotoblog:

zapraszam na spacer po szczęście

zapraszam na spacer po szczęście

Inne spojrzenie na świat. Świat pełen nieoczekiwanych zdarzeń i niesamowitych doznań.

czytaj fotoblog
najnowsze wpisy:
komentuj fotoblog
Ten fotoblog komentowano 7 razy
  • 155Poniewac5bc w kursie nie byc582y oanmiawe znaki nowej lini, w napisał(a) 28.12.2015 godz 17:05

   155Poniewac5bc w kursie nie byc582y oanmiawe znaki nowej lini, wic499c Twoj kod wprowadza tylko zamieszania dla kogoc59b kto jest nowy w programowaniu, a dla takich osc3b3b chyba jest ten kurs http://gllpecdxmto.com [url=http://elzmbix.com]elzmbix[/url] [link=http://pkfxgrcsk.com]pkfxgrcsk[/link]

   odpowiedz
  • BEFORE you start saving for <a href="http://jidwfpwp.com napisał(a) 26.12.2015 godz 02:57

   BEFORE you start saving for <a href="http://jidwfpwp.com">reeertmint</a>, save 3 to 6 months expenses as an emergency fund. Then say 15% of your income towards <a href="http://jidwfpwp.com">reeertmint</a>. I would give this advice REGARDLESS of your current age OR your desired <a href="http://jidwfpwp.com">reeertmint</a> age. If you manage to save enough before <a href="http://jidwfpwp.com">reeertmint</a> to live of the INCOME from your savings, your life expectancy doesn't matter.

   odpowiedz
  • February 22, 2011Oh, great job J.Simpson!! These are really a napisał(a) 25.12.2015 godz 05:05

   February 22, 2011Oh, great job J.Simpson!! These are really a lolevy pair of shoes with a good punch of color! This combination could work well both spring and winter time in my opinion!

   odpowiedz
Zgłoś blog do konkursu

Organizatorzy:

swiatobrazu.pl
swiataktu.pl

Partnerzy:

 

epson.pl

Patronat:

 

p.pl

 

Jak głosować

Na każdym fotoblogu zgłoszonym do konkursu autor umieści przycisk do głosowania. Klikając na ten przycisk, głosujący jest odsyłany do strony autora wybranego fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie może oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować jeden raz na dany fotoblog. Można głosować na nieograniczoną liczbę fotoblogów.

Jak umieścić system do oceny na blogu

Po dodaniu fotobloga na stronie jego edycji znajdzie się kilka grafik wraz z kodem html, który należy dodać na stronę ze swoim fotoblogiem. Dzięki temu każda osoba, która kliknie w dany link, zostanie przeniesiona na stronę fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie będzie mogła oddać głos na dany fotoblog.

Najnowsze Blogi