Zapraszamy do udziału w konkursie na Fotoblog Roku 2011. Zgłoś swój fotoblog i wygrywaj nagrody o wartości przekraczającej 12 tysięcy złotych: aparaty CASIO EXILIM, drukarki EPSON, torby LOWEPRO i bony na zakupy w sklepach HOUSE. Tytuł Fotobloga Roku 2011 zdobędzie fotoblog wybrany przez Jury zostanie również przyznane pierwsze i drugie miejsce oraz nagroda Grand Prix. Publiczność zagłosuje natomiast na kolejne trzy wyróżnienia dla zgłoszonych fotoblogów.


Zgłoszony Fotoblog:

Styl i ludzie

Styl i ludzie

Na moim fotoblogu dodaje dużo zdjęć ludzi oczywiście też można zobaczyć martwą naturę. Jeśli lubisz prawdziwe zdjęcia to fotoblog dla ciebie.

czytaj fotoblog
najnowsze wpisy: komentuj fotoblog
Ten fotoblog komentowano 8 razy
  • Mateusz1981 napisał(a) 27.09.2011 godz 17:22

   zal zal zal te dziewczyny ladne nie sa to po 1 po drugie nie umiesz sie obslugiwac aparatem nie ujmujesz to co najwazniejsze w tych zdjeciach nie ma zycia jednym slowem 2/10 zdjecia fotoblog 5/10

   odpowiedz
  • MarekCexd napisał(a) 17.09.2011 godz 10:57

   jakis no sorry ale sadzac po zdjeciach pedal mysli ze umie robic zdjecia one sa do niczego gdybym dal dziecku aparat to by zrobil lepsze od Cb

   odpowiedz
  • MrGacek napisał(a) 11.09.2011 godz 02:54

   zalosny blog...

   odpowiedz
  • Karmel napisał(a) 28.08.2011 godz 19:06

   Następny fbl nastolatka który dostał od mamy aparat i myśli, że potrafi robić dobre zdjęcia. Mnie to nie przekonuje. Niczym się nie wyróżniasz.

   odpowiedz




Zgłoś blog do konkursu

Organizatorzy:

swiatobrazu.pl
swiataktu.pl

Partnerzy:

 

epson.pl

Patronat:

 

p.pl

 

Jak głosować

Na każdym fotoblogu zgłoszonym do konkursu autor umieści przycisk do głosowania. Klikając na ten przycisk, głosujący jest odsyłany do strony autora wybranego fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie może oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować jeden raz na dany fotoblog. Można głosować na nieograniczoną liczbę fotoblogów.

Jak umieścić system do oceny na blogu

Po dodaniu fotobloga na stronie jego edycji znajdzie się kilka grafik wraz z kodem html, który należy dodać na stronę ze swoim fotoblogiem. Dzięki temu każda osoba, która kliknie w dany link, zostanie przeniesiona na stronę fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie będzie mogła oddać głos na dany fotoblog.

Najnowsze Blogi