Zapraszamy do udziału w konkursie na Fotoblog Roku 2011. Zgłoś swój fotoblog i wygrywaj nagrody o wartości przekraczającej 12 tysięcy złotych: aparaty CASIO EXILIM, drukarki EPSON, torby LOWEPRO i bony na zakupy w sklepach HOUSE. Tytuł Fotobloga Roku 2011 zdobędzie fotoblog wybrany przez Jury zostanie również przyznane pierwsze i drugie miejsce oraz nagroda Grand Prix. Publiczność zagłosuje natomiast na kolejne trzy wyróżnienia dla zgłoszonych fotoblogów.

O konkursie:

Fotoblogi to nie tylko prywatne pamiętniki dokumentujące czyjeś życie za pomocą fotografii. To także dokumentacja pasji, zainteresowań czy szalonych projektów ich autorów. W zeszłorocznym konkursie mieliśmy okazję podziwiać fotoblogi dotyczące osobistych refleksji na temat mody, życia ulicy, losów jednego szarego swetra, opisujące obrazami życie jednego miasta, czy stanowiące swoisty atlas portretów ptactwa. Z każdego fotobloga można wyczytać historię jego autora, dlatego cieszymy się, że możemy znowu zacząć się im przyglądać.

Tak, jak w roku ubiegłym tytuł Fotobloga Roku 2011 zdobędzie fotoblog wybrany przez Jury zostanie również przyznane pierwsze i drugie miejsce oraz nagroda Grand Prix. Publiczność zagłosuje natomiast na kolejne trzy wyróżnienia dla zgłoszonych fotoblogów.y. Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu będą mieli okazję powalczyć nie tylko o zaszczytny tytuł, ale także o nagrody, których wartość przekracza 12 000 złotych: drukarki fotograficzne firmy Epson, aparaty cyfrowe marki Casio Exilim, bony na zakupy w sklepach House oraz torby i plecaki marki Lowepro.

 

Jak zgłaszać?

Żeby zgłosić swój fotoblog:

1. Załóż konto w serwisie SwiatObrazu.pl.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

3. Zaakceptuj regulamin.

4. Wstaw przycisk z kodem html na stronę swojego fotobloga.

5. Jeśli chcesz, żeby najnowsze wpisy z Twojego bloga pojawiały się na stronie konkursowej, dodaj swój kanał rss.

 

Jak głosować?

Na każdym fotoblogu zgłoszonym do konkursu autor umieści przycisk do głosowania. Klikając na ten przycisk, głosujący jest odsyłany do strony autora wybranego fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie może oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować jeden raz na dany fotoblog. Można głosować na nieograniczoną liczbę fotoblogów.

 

Jak umieścić system do oceny na blogu?

Po dodaniu fotobloga, na stronie jego edycji znajdzie się kilka grafik wraz z kodem html, który należy dodać na stronę ze swoim fotoblogiem. Dzięki temu każda osoba, która kliknie w dany link, zostanie przeniesiona na stronę fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie będzie mogła oddać głos na dany fotoblog.

 

Dodatkowe pytania?

W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z dodawaniem fotoblogów, proszę skontaktować się z nami pocztą elektroniczną na adres fotoblog@swiatobrazu.pl.


Zgłoś blog do konkursu

Organizatorzy:

swiatobrazu.pl
swiataktu.pl

Partnerzy:

 

epson.pl

Patronat:

 

p.pl

 

Jak głosować

Na każdym fotoblogu zgłoszonym do konkursu autor umieści przycisk do głosowania. Klikając na ten przycisk, głosujący jest odsyłany do strony autora wybranego fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie może oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować jeden raz na dany fotoblog. Można głosować na nieograniczoną liczbę fotoblogów.

Jak umieścić system do oceny na blogu

Po dodaniu fotobloga na stronie jego edycji znajdzie się kilka grafik wraz z kodem html, który należy dodać na stronę ze swoim fotoblogiem. Dzięki temu każda osoba, która kliknie w dany link, zostanie przeniesiona na stronę fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl, gdzie będzie mogła oddać głos na dany fotoblog.

Najnowsze Blogi