100 zdjęć, które zmieniły świat

100 zdjęć, które zmieniły świat

Czy zdjęcie może mieć wpływ na historię, czy może odmienić losy świata albo chociaż jednego kraju? Trudno jednoznacznie się z tym zgodzić. A jednak istnieje lista stu zdjęć, które zmieniły świat.


Choć legendarny magazyn Life już nie istnieje, nadal ma wpływ na to, jak postrzegamy fotografię. Mimo że pismo przestało się ukazywać, wciąż "miesza" w zdjęciach. Informacja o tym, że całe archiwum najsłynniejszego pisma ze zdjęciami reporterskimi trafia do Internetu (pisaliśmy o tym TUTAJ), zelektryzowała świat. W wyniku nawiązania współpracy między pismem a Google, rzeczywiście do Sieci trafiła nieprzebrana ilość zdjęć, dokumentujących wydarzenia na całym świecie na przestrzeni XX wieku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem