Adobe Lightroom 5 dostępny

Adobe Lightroom 5 dostępny

Po dwóch miesiącach, od opublikowania publicznej wersji beta najnowszej wersji swojego czołowego produktu do zarządzania i bezstratnej obróbki zdjęć, światło dzienne ujrzała jego finalna wersja. Adobe Lightroom 5 dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych, a ponadto – wbrew obawom wielu – oferowany jest w ramach tradycyjnej licencji dożywotniej.Każdy użytkownik pragnący sprawdzić, jak sprawuje się nowa wersja Cyfrowej Ciemni może to zrobić udając się na stronę internetową programu, a następnie klikając przycisk Try – oczywiście jak zawsze niezbędne jest założenie sobie identyfikatora AdobeID. Wersja próbna programu aktywna jest przez miesiąc, później program poprosi nas o numer seryjny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem