Adobe Premiere Elements 10

Adobe Premiere Elements 10

Głównymi zmianami w Adobe Premiere Elements 10 są nowe narzędzie do automatycznej korekcji kolorów oraz wsparcie dla 64-bitowych systemów Windows.


Adobe Premiere Elements 10 to przede wszystkim ulepszone technologie korekty kolorów, które możemy w dodatku aplikować za pomocą jednego kliknięcia. Jak deklarują producenci, korzystanie z nowych funkcji w większości przypadków nie będzie wymagać od użytkownika ani szczególnej wiedzy ani umiejętności - procesy zostały zautomatyzowane. Nowością jest możliwość montowania filmu ze zwykłych zdjęć, z wykorzystaniem opcji panoramowania i zoomowania. Dzięki temu możemy przygotować atrakcyjny fotokast, wzbogacić go odpowiednią ścieżką dźwiękową i bezpośrednio z poziomu Premiere Elements opublikować na YouTube.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem