Adobe Stock dodało do swojej biblioteki miliony filmów 4K

Adobe Stock dodało do swojej biblioteki miliony filmów 4K

Zasoby Adobe Stock powiększyły się o imponującą kolekcję milionów filmów w jakości 4K.


W Adobe Stock dostępnych jest teraz około 15 milionów materiałów wideo 4K

Aktualizacja biblioteki Adobe Stock wzbogaciła jej zasoby aż o 15 milionów filmów - wszystkich w rozdzielczości 4K. Filmy te będą dostępne bez żadnych dodatkowych opłat dla subskrybentów usługi Adobe Stock. "Minęły już czasy, gdy jakość 4K była luksusem zarezerwowanym dla projektów z najwyższej półki. Rozdzielczość 4K stała się nowym standardem, oferując niezrównaną klarowność i szczegółowość, przy czym jakość HD zaczyna się wydawać niewystarczająca." Wyjaśnia firma Adobe. 
 
 
Użytkownicy Adobe Stock mogą z łatwością przeszukiwać zasoby w celu odnalezienia materiałów w jakości 4K. Wystarczy skorzystać z filtra wyszukiwań, który umożliwia łatwe zawężenie poszukiwań do 4K. Co więcej, możliwe jest także określania innych szczegółów poszukiwanego materiału - czasu trwania, liczby klatek na sekundę, typu tła itp. 
 
Jak podkreśla Adobe, korzystanie z obrazów w jakości 4K daje także ogromne możliwości w zakresie edycji materiału. 4K pozwala na łatwe kadrowanie i zawężanie obrazu bez znacznej utraty jakości. 
 
Materiały w jakości 4K dostępne są dla wszystkich użytkowników Adobe Stock. Należy jednak pamiętać, że poszczególne pakiety subskrypcji posiadają swoiste ograniczenia. Podstawowy plan kosztuje 29,99 euro miesięcznie (co daje ok. 130 złotych) i pozwala na pobranie 10 zasobów standardowych (zdjęcia i grafiki) lub 1 zasobu wideo miesięcznie (wszystko to w pakiecie rocznym). Aby skorzystać z większej liczby zasobów należy podnieść kwotę abonamentu - przykładowo za kwotę około 700 złotych miesięcznie możliwe jest pobieranie 750 standardowych zasobów lub 25 zasobów wideo miesięcznie. 
 
 

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem