Ale buty!

Ale buty!

Nie ma to jak powroty do dawnych lat. Kiedy byliśmy w przedszkolu Panie kazały przynosić ulubione zabawki, które w większości były misiami, królewnami albo Batmanami. W sobotę, 23.02 studenci, mający trochę więcej niż parę lat zwieźli do KAFu swoje ulubione przedmioty. Były trochę bardziej urozmaicone- buty, flet, walkman, słoik (?!), maszyna do pisania, łańcuch... Zaczyna się fotografia użytkowa.


W piękny, sobotni poranek część grupy powędrowała do szarego i trochę przygnębiającego studio. Gdy powyciągaliśmy nasze przedmioty przeznaczone do sfotografowania, wyglądało to trochę jak biuro rzeczy znalezionych. Pierwszy odważny- Filip, fotografował buty. Ach, ta czerwień sznurówek...


fot. Filip Plewiński

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem