ASUS VivoStick - kieszonkowy komputer z systemem Windows

ASUS VivoStick - kieszonkowy komputer z systemem Windows

ASUS VivoStick to kieszonkowy komputer z systemem Windows, który umożliwia wykorzystywanie go jak komputera. Zasilanie procesorem Intel Atom umożliwia przekształcanie dowolnego telewizora, monitora lub projektora z obsługą HDMI w pełni funkcjonalny komputer.


ASUS VivoStick  to elegancko zaprojektowany komputer kieszonkowy ma opływowe linie i zaledwie 16 mm grubości. Dzięki zastosowaniu procesora Intel Atom, możesz cieszyć się wydajnością na poziomie komputera stacjonarnego i grafiką Full HD. Nie wymaga żadnej konfiguracji – VivoStick uruchamia się szybko i jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie brakuje mu również niczego w zakresie specyfikacji: 2GB RAM, 32GB wbudowanej pamięci, dwuzakresowa 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.1, porty USB 3.0 i USB 2.0, wejście audio i port HDMI w ultra kompaktowej obudowie. A na dokładkę otrzymujemy 100GB wolnej przestrzeni na ASUS WebStorage, dzięki czemu z każdego miejsca na świecie masz – za pomocą VivoStick – dostęp do plików przechowywanych w chmurze.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem