Canon EOS 1200D – tania lustrzanka cyfrowa dla amatorów

Canon EOS 1200D – tania lustrzanka cyfrowa dla amatorów

Firma Canon dość długo kazała czekać na następcę prostej, amatorskiej lustrzanki EOS 1100D, od premiery której minęły już okrągłe trzy lata. Teraz jednak oczekiwanie się skończyło. Canon EOS 1200D ma szansę zyskać sporo popularności – szczególnie wśród tych, którzy szukają dobrego, prostego aparatu w całkiem przystępnej cenie.


Canon EOS 1200D to nowy model tzw. segmentu entry level, czyli najprostszych urządzeń danego typu – w tym wypadku prostych cyfrowych lustrzanek amatorskich. W ofercie japońskiego producenta za taki sprzęt uważa się niekiedy model EOS 100D, ale wielu z nas zdążyło już zapomnieć, że od lat tak naprawdę grupę tę reprezentuje seria "tysiączek". Cóż, skoro poprzedni model z tej serii pojawił się w 2011 roku, to można było o niej zapomnieć. Teraz jednak pojawiło się tu coś nowego.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem