Canonowe plotki na Nowy Rok

Canonowe plotki na Nowy Rok

Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku to dobry okres nie tylko do planowania noworocznych postanowień (których i tak mało kto dotrzymuje), ale też do wygłaszania mniej lub bardziej trafnych proroctw na kolejne 12 miesięcy. Popularne są też różnego rodzaju plotki i przecieki dotyczące nowego sprzętu fotograficznego – szczególnie w perspektywie kilku dużych imprez branżowych, jakie mają miejsce w tym czasie. Nie dziwi więc, że ostatnio zalewani jesteśmy sporą ilością plotek związanych z Canonem. Sporym zaskoczeniem jest natomiast ich treść.


Plotki - kto ich nie lubi posłuchać, choćby od czasu do czasu? Każde środowisko ma pewną grupę tematów, w których wszelkie pogłoski trafiają na podatny grunt i spotykają się z żywym przyjęciem. Wśród miłośników sprzętu fotograficznego takim tematem są niewątpliwie wszelkie nowości z grupy tzw. high-endu, czyli nowych, topowych konstrukcji danego producenta. Ostatnio spory plotkarski szum wybuchł wokół Canona. I jeśli pogłoski te się potwierdzą, to będziemy mieli do czynienia ze sporą rewolucją w podejściu giganta do rynkowych realiów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem