Chronos 1.4 – mała kamera rapidowa w przystępnej cenie

Chronos 1.4 – mała kamera rapidowa w przystępnej cenie

Czy marzy wam się filmowanie pocisków przebijających owoce lub skrzydeł owadów majestatycznie i powoli przesuwających się w powietrzu, ale nie stać was na kamerę do filmowania superszybkich scen? Jeżeli tak, to być może mamy dla was dobrą wiadomość. Już za kilka tygodni rusza crowfundingowa akcja organizowana przez człowieka, który zaprojektował nowy model kamery rapidowej oferującej wręcz rewelacyjny stosunek ceny do możliwości.


Choć Chronos 1.4 istnieje jak na razie dopiero w postaci prototypu, to już teraz można powiedzieć, że zapowiada się łakomy kąsek dla tych miłośników filmowania wydarzeń szybszych niż mgnienie oka, którzy nie mogli sobie pozwolić na wydanie 30 tysięcy dolarów. Tyle bowiem mniej więcej należało wyłożyć chcąc dysponować możliwościami oferowanymi przez konstrukcję zaprojektowaną przez inżyniera Davida Kronsteina, który obecnie za pośrednictwem serwisu crowfundingowego GoFundMe planuje sfinansować prace nad modelem dostępnym komercyjnie.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem