Codziennie przed obiektywem

Codziennie przed obiektywem

Gdy ta historia się zaczyna jest 7 sierpnia 2006 roku, choć tak naprawdę podwaliny zostały położone dużo wcześniej. Na portalu YouTube rejestruje się użytkownik pod nickiem NK5000. Swoje pierwsze i jedyne wideo wrzuca dwadzieścia dni później i, pomimo pozornie niewielkiej aktywności autora, staje się ono międzynarodowym hitem.

Początek


Użytkownik ten to Noah Kalina, pochodzący z Nowego Jorku fotograf, który w ramach projektu Noah K. Everyday wykonywał po jednym autoportrecie dziennie, poczynając od 11 stycznia 2000 roku. Od tamtej daty zamieszczał je na swojej oficjalnej stronie internetowej, dzień po dniu, miesiąc po mięsiącu, wykazując wyjątkową determinację i samozaparcie. W końcu, po sześciu latach Noah postanowił wypróbować nowe medium.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem